Allestimento Crafter VW | Tecnolam

Atraskite mūsų Volkswagen Crafter įrangą

PASIRINKITE SAVO AMATININKO PIRMĄ

VW Crafter Tecnolam jungiamosios detalės . Pasirinkite tinkamą konfigūraciją atsižvelgdami į savo Crafter tempą. Tecnolam jungiamąsias detales taip pat galima naudoti kitiems žingsniams. Susisiekite su mumis dėl informacijos.
Allestimento per crafter
Qualità certificata TUV

RATŲ BAZĖ 3250 mm 

RATŲ BAZĖ 3665 mm

3 metų garantija

Sertifikuota kokybė TUV

Geriausia kaina garantuota

Volkswagen Crafter L1

>> RATŲ BAZĖ 3.250 mm

Pilnas Volkswagen Crafter furgono komplektas su 3,25 m ratų baze. jį sudaro lentynos ir dėžės, platforma, įrengtų sienų dangos. Ant mikroautobuso stogo gali būti montuojama tokia įranga kaip stogo bagažinė ir kopėčių bagažinė. Tecnolam jungiamosiose detalėse taip pat yra įvairių priedų, tokių kaip spaustuvai, apkrovos stabdymo juosta, vandens talpyklos ir kt.

Mes paruošėme tris lentynų sprendimus BASE – COMFORT – LUXORY.

Kairės pusės nustatymas

Scaffalature lato sinistro icona

Kiekvienoje lentynoje yra tvirtinimo laikikliai, veržlės ir varžtai. Lentynos pagamintos iš labai tvirto plieno Lentynose ir stalčiuose yra reguliuojami pertvaros ir neslystantys kilimėliai. Dėkliukai su plastikiniais padėklais mažoms dalims.

BASE

Pagrindinė lentyna, kurią mes sukūrėme jūsų Crafter Comprende kairės pusės nustatymui. Atviras ratų arkos dangtis, 2 lagaminai, lentynos su pertvaromis, lentynos su nuimamais konteineriais. Idealus sprendimas tiems, kuriems reikia profesionaliai sutvarkyti savo mažas detales ir įrangą.

COMFORT

COMFORT lentynos, kurias suprojektavome jūsų Crafter Comprende kairiajam nustatymui. Rato arkos dangtis su aliuminio durelėmis, 4 lagaminų laikikliai, 3 stalčiai, lentynos su pertvaromis, 2 lentynos su nuimamais konteineriais. Idealiai tinka santechnikams, turintiems nešiotis jungiamąsias detales, varžtus, atsargines dalis ir įvairią įrangą.

LUXURY

LUXURY lentynos yra aukščiausios klasės gaminiai, kuriuos suprojektavome kairiam Crafter nustatymui. Rato arkos dangtis su aliuminio durelėmis, atviras ratų arkos dangtelis su lagamino sustojimo rinkiniu, 11 nuimamų mažų dalių dėklų, komoda su 3 stalčiais, lentynos su pertvaromis, 4 lentynos su išimamais skirtingo dydžio (geltonos ir mėlynos) konteineriais. Dėl nuimamų dėklų idealiai tinka elektrikams ir montuotojams.

Dešinės pusės sąranka

Scaffalatura lato destro furgoni

BASE

BASE lentynos dešinėje Crafter Comprende pusėje. Atvira ratų arkos dangtis, 3 lentynos su pertvaromis, lentynos su nuimamais konteineriais

COMFORT

Dešinėje Crafter pusėje esančią lentyną COMFORT sudaro: Rato arkos dangtis su pakreipiamomis durimis, 3 dėklai, 1 komoda, 3 stalčiai, 3 lentynos su pertvaromis.

LUXURY

Dešinėje jūsų crafter pusėje esančios LUXORY lentynos yra Tecnolam asortimento viršūnė. Rato arkos dangtis su aliuminio durimis Komplekte yra komoda su 4 dėklais, kuriuose įrengtos mažų dalių dėklai, komoda su 3 stalčiais su vidiniais pertvarėliais, 2 lentynos su separatoriais, 2 lentynos su nuimamais konteineriais ir pakreipiamas suolelis su vice. idealiai tinka santechnikams

Užbaikite sąranką

Volkswagen Crafter L2 (Nuovo L4)

>> RATŲ BAZĖ 3.665 mm

„Volkswagen Crafter“ furgonas su 3,65 m ratų baze.

Taip pat šiam žingsniui paruošėme tris lentynų BASE – COMFORT – LUXURY sprendimus.

Kairės pusės įranga

Scaffalature lato sinistro icona

Kiekvienoje lentynoje yra tvirtinimo laikikliai ir varžtai. Tecnolam lentynos pagamintos iš lakštinio plieno ir plastikinių komponentų: epoksidinė miltelinė danga yra daugiasluoksnė, lentynose ir stalčiuose yra reguliuojami pertvaros ir neslystantys kilimėliai. Dėklai su plastikiniais dėklais mažoms dalims.

BASE

BASE lentynos, kurias suprojektavome kairiai Crafter L2 Comprende įrangai. Atviras ratų arkos dangtis, 2 lagaminai, lentynos su pertvaromis, lentynos su nuimamais konteineriais

COMFORT

COMFORT lentynos, kurias suprojektavome jūsų Crafter Comprende kairiajam nustatymui. Rato arkos dangtis su sklende, 4 lagaminų lentynos, 3 stalčių vienetai Lentynos su pertvaromis, 2 lentynos su nuimamais konteineriais

LUXURY

LUXURY lentynos yra aukščiausios klasės gaminiai, kuriuos suprojektavome kairiam Crafter nustatymui. Rato arkos dangtis su aliuminio durelėmis, atviras ratų arkos dangtelis su lagamino sustojimo rinkiniu, 11 nuimamų mažų dalių dėklų, komoda su 3 stalčiais, lentynos su pertvaromis, 4 lentynos su išimamais skirtingo dydžio (geltonos ir mėlynos) konteineriais. Dėl nuimamų dėklų idealiai tinka elektrikams ir montuotojams.

Dešinės pusės lentynos

Scaffalatura lato destro furgoni

Dešinės furgono pusės baldai yra sumažinto dydžio, nes yra šoninė anga

BASE

BASE lentynos dešinėje jūsų Crafter Comprende pusėje. Atvira ratų arkos dangtis, 3 lentynos su pertvaromis, lentynos su nuimamais konteineriais

020020076 TI CAR 4075

COMFORT

Lentynos COMFORT dešinėje Crafter Comprende pusėje. Rato arkos dangtis su sklende, 3 dėklų laikikliai, 1 komoda 3 stalčiai, lentynos su pertvaromis, lentynos su gnybtais

Scaffalature furgoni

LUXURY

Dešinėje jūsų Crafter pusėje esančios LUXURY lentynos yra Tecnolam asortimento viršūnė. Jame yra komoda su 4 dėklais su mažų dalių dėklais, komoda su 4 stalčiais su vidiniais pertvarėliais, 2 lentynos su separatoriais, 2 lentynos su nuimamais konteineriais ir pakreipiamas suolelis su vice.

Užbaikite savo sąranką naudodami mūsų produktus

Inscenizacijos pavyzdžiai Vw Crafter

Ar jums reikia pritaikytos sąrankos? Susisiekite su mumis dėl nemokamos konsultacijos

informazioni allestimento furgoni tecnolam

  Komplektas*:
  Dešinės pusės sąrankaKairės pusės sąrankaUžbaigti sąrankąKita

  Platforma*:

  Sienų apmušimas*:
  Dažytas lapasPolipropilenasNe

  Stogo bagažinė*:
  TaipNe

  Stogo bagažinė + Kopėčių bagažinė*:
  TaipNe

  Kaip norite susisiekti?:
  EmailTelefonasAbejingas

  Pageidaujamas laikas, su kuriuo reikia susisiekti:
  RytasPopietėAbejingas

  Aš sutinku su privatumo sąlygomis (*)Norėčiau nuolat atnaujinti Tecnolam naujienas, užsiprenumeruodamas šios svetainės naujienlaiškį.