Kopėčių stovo stogo bagažinė visų markių furgonams

Mikroautobusų kopėčios ir stogo bagažinės

Stogo bagažinės ir kopėčios visiems mikroautobusams
tuev-leitertraeger.jpg

Kopėčios ir stogo bagažinės, pagamintos iš aliuminio, montuojamos ant furgono stogo ir tinkamos gabenti

„Lengvai pakraukite ir iškraukite kopėčias bei medžiagas”

Stogo strypai, stogo bagažinės ir kopėčių bagažinės yra svarbiausias užbaigimas įrengiant mikroautobusus elektrikams, santechnikams ir kt.
Tokio tipo prekes komercinėms transporto priemonėms modulinės konstrukcijos dėka galima lengvai pakartotinai naudoti skirtingų markių ir skirtingų rūšių mikroautobusams; tiesą sakant. Apskritai naujausios kartos kopėčių ir stogo bagažinės tinka visų tipų furgonams: nuo „Trafic“ iki „Fiorino“, nuo „Movano“ iki „Vivaro“, nuo „Ducato“ iki „Doblò“, nuo „Transit“ iki „Kangoo“, nuo „Transporter“ į NV200, įskaitant daugelį kitų modelių ir prekės ženklų.

portascala per elettricisti

Naujausios kartos kopėčių ir stogo bagažinių rinkiniai yra naujoviški, sukurti naudojant pažangiausias technologijas komercinių transporto priemonių furnitūros srityje.
Šios prekių ir įrankių ant stogo gabenimo sistemos yra pagamintos laikantis aukščiausių kokybės standartų: kruopštus naudotų medžiagų, tokių kaip aliuminio lydinys ir nerūdijantis plienas, pasirinkimas leidžia ant lengvų, tvirtų ir atsparių kopėčių lentynų. patvarus ir taupantis vietą.
Tai, kad šie gaminiai daugiausia gaminami iš aliuminio, taip pat reiškia, kad galite būti tikri, jog jie nerūdys.

Be jokios abejonės, kopėčių bagažinės ir stogo bagažinės leidžia sutaupyti laiko ir pastangų: dabar nebereikia stengtis transportuoti laiptų, nes kopėčių lentynos leidžia lengvai ir saugiai pakrauti kopėčias ant automobilių stogo.

Natūralu, kad rinkoje galima rasti įvairių tipų kopėčių lentynų, dėl kurių furgonų bagažinės komplektavimo pasaulis tampa įvairus.
Pirmiausia yra kopėčių lentynos su vienomis rogėmis ir su dvejomis rogutėmis.
Vieno bortinio mikroautobuso modelyje laisva dalis turi guminę dangą stalčiams.

Kita vertus, kopėčių lentynos su dviem čiuožyklomis susideda iš vertikalių, pritvirtintų prie transporto priemonės stogo, sekos ir dviejų subalansuotų arba amortizuotų nusileidimo čiuožyklų, leidžiančių praktiškai ir lengvai pakrauti laiptus, visiškai laikantis su sauga darbe susijusių teisės aktų.

Kalbant apie subalansuoto nusileidimo kopėčių laikiklį, pastarasis numato, kad kopėčios pasukamos tiesiai už svorio centrą. Tokiu būdu pakraunant ir iškraunant operatoriaus pastangas gerokai sumažina pačios kopėčios svoris.

Šio tipo kopėčių bagažinė idealiai tinka žemesniems furgonams, tokiems kaip Doblò, Berlingo, Kangoo, Transporter ir kt.

Kita vertus, amortizuoto nusileidimo kopėčių laikiklyje yra amortizatorius, kuris padeda sulėtinti čiuožyklos judėjimą.
Savita šio gaminio struktūra leidžia visiškai rogutes nusileisti į žemę, kad ir koks būtų mikroautobuso aukštis. Todėl kopėčių kelti nebereikia. Ši funkcija puikiai tinka vidutinio dydžio komerciniams automobiliams, tokiems kaip „Trafic“, „Ducato“ ir kt.
Šio tipo kopėčių bagažinėje, kurią amortizatorių sistemos dėka galima apibrėžti ir kaip kontroliuojamą nusileidimą, slydimas automatiškai nukeliamas ant žemės, o operatoriai gali be jokių pastangų iškrauti kopėčias. Pakėlus kopėčias, rogutės išlaiko stabilią padėtį, lieka labai ramios, be atsitiktinių paspaudimų, kurie gali priversti pakilti be valdymo.

portascala per furgone in muovimento

Todėl maksimali saugumo garantija ir pavojaus operatoriams nėra.
Norėdami grąžinti roges atgal ant furgono stogo, reikalas dar lengvesnis: lengvai paspaudus rogės pakeliamos, o amortizatorių sistema palengvina lipimą į grįžimo padėtį. Tada tiesiog užfiksuokite saugos svirtis.

Mikroautobusų įrangos rinkoje taip pat yra vadinamųjų stogo bagažinių.

Pastarieji susideda iš kai kurių skersinių (uždengtų viršutinėje dalyje) ir dviejų šoninių atitvarų pusių.
Gale yra volelis, kurio paskirtis yra palengvinti prekių ar įrankių pakrovimą ir iškrovimą. Stogo strypai pagaminti iš 100% aliuminio.

portatutto per furgoni
portapacchi robusto per veicoli commerciali
portapacchi per furgoni 4
allestimento furgoni per tutte le professioni idraulico elettricista meccanico imbianchino

Paprašykite informacijos dabar, kad gautumėte geriausią turimą pasiūlymą

    Aš sutinku su privatumo sąlygomis (*)Norėčiau nuolat atnaujinti Tecnolam naujienas, užsiprenumeruodamas šios svetainės naujienlaiškį.