Gamintojas ir pardavėjas jums pritaikytų furgonų furnitūrą

Tecnolam Srl istorija

Mūsų kompanija

Tecnolam“ yra tikra novatoriškos strategijos gamybos įmonė (kurią sudaro daugybė bendrovių, kurių kiekviena specializuojasi gamindama konkretų gaminį), galinti konkuruoti su bet kuriuo konkurentu nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu

TECNOLAM AISTRA GERIAUSIEMS

Allestimenti per furgoni e officine

Tecnolam yra Europoje registruotas prekės ženklas

Tecnolam srl, gimęs Pesaro provincijoje (Italija) istorinėje Via Flaminia gatvę, jau 40 metų gamina komercinių automobilių ir dirbtuvių užsakymo sistemas.

Plati korporacinė struktūra rodo, jog partneriai įmonėje dirba jausdami atsakomybę, taip užtikrindami geresnius gamybos rezultatus.

Nuo pat pradžių Tecnolam visiškai ir savarankiškai atlieka visą gamybos procesą: produktų perdirbimą pažangiausiomis technologijomis..

Per daugelį metų „Tecnolam“ išsiplėtė ir užbaigė savo operacinę struktūrą, naudodama mašinas plastikinių medžiagų liejimui ir medienos apdirbimo įrangą, kurios yra susijusios su lakštinio metalo apdirbimo mašinomis. Tai neabejotinai patenka tarp nedaugelio ar net vienintelių Europos bendrovių, kurios iš tikrųjų gamina tai, ką parduoda.

Atkaklumą ir valią būti šiame sektoriuje priešakyje patvirtina ir įmonės, kurios 1994 m. Įgijo ISO 9002 standartą, atitiktis, kai vis dar to neturėjo 95% rinkoje veikiančių bendrovių. Pastaraisiais metais, palaikoma nuolatinės ir didėjančios paklausos, Tecnolam atidarė visapusiškesnę ir tarptautinę dimensiją atitinkančia užsienio gamyklą.
Šiandien Tecnolam kartu su savo komercinių transporto įrengimais bei dirbtuvių įrangos produktų asortimentu taip pat kuria individualius sprendimus kitų prekės ženklų įrankių užsakymo sistemų srityje. Tai patvirtina tikrai produktyvią dvasią, kuri visada išskyrė įmonę visus 40 metų, todėl ji pasižymi dėmesiu detalėms bei pažangiausioms technologijoms.

Mūsų mechanizmai

Platformų ir dangų pantografas

pianali furgoni e rivestimenti produzione

Laser for sheet metal cutting

produzione tecnolam 2

Benderis

LAVORAZIONE LAMIERE min.jpg web

Tapyba

verniciatura tecnolam 1

Sertifikatai

tuv crash 1
certificato qualità tecnolam
0
Klientai visoje Europoje
0
Points of sale throughout Europe

Our production:

3 Mūsų įmonės gamybos linijos yra:

Furgonų komplektas Linija
Ti-Van

allestimento nuovo daily trasformato in officina mobile

Dirbtuvių baldai
TechnoLine

arredamento officina tecnolam 1

Darbo suolai
Werkmeinster

Banchi da lavoro per Officina