Platformos furgonams, pagamintoms Tecnolam matuoti
Mikroautobusų faneravimas
tuev-leitertraeger.jpg

„Dėl geresnės trinties jėgos su jūrinė fanera Jūsų kroviniai taps dar stabilesni ir labiau apsaugoti “

Ar kada pagalvojote apie tai, kaip savo mikroautobuse įrengti specialiai pritaikytą faneravimą? Jei savo transporto priemonę naudojate darbui ar laisvalaikiui, atėjo laikas maksimaliai išnaudoti erdvę ir pagerinti estetiką.

Šiuolaikinių technologijų dėka, faneravimą tapo ypač paprastu ir greitu procesų, o rezultatas patenkins visų poreikius. 

Šioje srityje labiausia reikia atkreipti dėmesį į medžiagas, kurios yra esminės.

Faneravimo pamoka

Užsisakykite fanera pas mus ir tai galėsite padaryti visiškai savarankiškai, atlikdami kelis paprastus veiksmus

12 mm jūrinė fanera apdirbama aliuminiu ir padengiama specialiomis neslystančiomis, drėgmei atspariomis medžiagomis, dėl to jos valymas ir priežiūra ypač lengva

„Tecnolam“ naudojamos medžiagos pasižymi kokybė ir ilgaamžiškumu

Apsaugokite savo mikroautobusą

Patvarumas ir atsparumas yra du raktiniai žodžiai, kurie apibūdina mūsų darbą.

Apsaugok savo mikroautobusą
Mūsų faneravimo matavimai atliekami pagal kiekvieno mikroautobuso modelį
miglior Prezzo

Komercinių transporto priemonių vidus  turi būti apdirbamas iš dvylikos milimetrų suomiškos jūrinės faneros ir aliuminio juostomis. Šios medžiagos užtikrina atsparumą. 

Jūsų transporto priemone vežami kroviniai nusipelno pagarbos. Faneravimas pagerins darbo kokybę, siūlydamas patogumą, praktiškumą ir saugumą. 

Mikroautobusas turi būti suprojektuotas naudojant pantografą, kuris apdailą formuoja pagal kėbulo dydį, proporcingai vidiniam transporto priemonės dydžiui. Angų, durų ir bagažo lentynų aukštyje jis būtinai turi turėti aliuminio profilius, kad jis taptų dar atsparesnis. 

Paviršius turi būti padengtas dažų sluoksniu, tam tikra apsaugine derva, kuri geriau sukimba ir neslysta, taip pat yra puikus ir patikimas anti-pelėsis. Dėl šių savybiu grindys bus saugesnės, o kokybė išliks nepakitusi ilgą laiką. Be to, tam tikros medžiagos neleis viršutinei daliai absorbuoti alyvų ar kitų skysčių. 

Montavimas nereikalauja daug laiko, tai praktiškai betarpiškas ir įmanomas darbas kiekvienam.

Galinėse duryse įstrižai prie kėbulo įmontuota fanera padaro jas kompaktiškesnes ir tylesnes. Kraštuose tepamas silikonas, šis paskutinis žingsnis padarys Jūsų apdailą nepajudinama ir saugia transporto priemonei.

Aukščiau aprašyta montavimo sistema padės išvengti vibracijos ir girgždėjimo, nes fanera bus pritaikyta pagal dydį jūsų mikroautobuse.

Be to, profesionalai taip pat galės rasti tinkamiausią sprendimą pritaikyti platformas bet kokio tipo transporto priemonėms, todėl jūsų mikroautobusas taps nepakeičiamu jūsų darbo padėjėju.

Gerai atliktas darbas taip pat yra jūsų verslo įvaizdžio garantas, nes apdailos tobulumas neišvengs dėmesingo jūsų kliento, kuris iškart žinos, kad jis neturės reikalų su šio sektoriaus ekspertų. Su puikiai įrengta platforma taip pat pagerės medžiagų, įrankių ir prekių tvarka bei išdėstymas apskritai. Išlyginto plano dėka iš tikrųjų bus galima įsprausti daug daugiau objektų ir neturėti chaoso, kuris trukdytų ir atitolintų susikaupimą darbui.

Sumontavus šias platformas, tvarka ir švara bus akivaizdesnė, neabejotinai pagerinsite savo darbo greitį. Atliekant šį montavimo darbą neužtenka tik pasikliauti profesionalais, bet reikia būtinai rinktis aukščiausios kokybės medžiagas, taip išvengiant blogų staigmenų. Daugelis žmonių tiki, kad gali išsiversti montuodami paprastą medinę plokštę, be apdorojimo, tačiau jei žadate vežti maisto produktus, patariama į transporto priemonę montuoti medieną, kuri nepelija ir nėra pagaminta iš paprastų lentų. Tai taip pat leis nekeisti kvapų transporto priemonės viduje ir visų pirma yra puikiai hidroizoliuojama, kad jūsų mikroautobuse nesigertų skysčiai ir galų gale išsiskirtų blogas kvapas.

Tai taip pat pagerins jūsų vairavimą, kuris taps patogesnis, ir malonesnis. Mikroautobusas taps praktiškesnis, daugiau daiktų galės tilpti į jūsų transporto priemonę ir net jei nesate fizinis ar transporto darbuotojas, daug ką visko galima pakrauti į „Tecnolam“ platformas turinčius mikroautobusus. Trumpai tariant, galbūt platforma neišspręs visų jūsų problemų, tačiau tikrai pagerins darbo kokybę

Ar jums reikia pagalbos faneravimo klausimais? Užpildykite formą ir su Jumis susisieksime kuo greičiau!

informazioni allestimento furgoni tecnolam

Norėdami gauti daugiau informacijos, užpildykite žemiau esančia formą ir mes su Jumis susisieksime.
Tecnolam garantuoja profesionalų pagalbą ir patarimus pagal jūsų užklausą.

    Aš sutinku su privatumo sąlygomis (*)Norėčiau nuolat atnaujinti Tecnolam naujienas, užsiprenumeruodamas šios svetainės naujienlaiškį.