Fiat Ducato apranga | Tecnolam srl

Atraskite mūsų Fiat Ducato furnitūrą

AR JUMS REIKIA FUNKCINĖS DUCATO ĮRANGOS?

Atraskite sprendimus, kuriuos Tecnolam siūlo jūsų Fiat Ducato mikroautobusui. Galimi visų ilgių mikroautobusų įrengimai. Jei čia pagamintuose moduliuose nerandate tinkamo nustatymo sprendimo, nedelsdami paprašykite suasmenintos citatos. Užsakymas ir jūsų sąranka atkeliaus tiesiai į jūsų namus per kelias dienas. Kiekvienoje lentynoje yra tvirtinimo laikikliai ir varžtai. Lentynose ir stalčiuose yra reguliuojami pertvaros ir neslystantys kilimėliai. Dėkliukai su plastikiniais dėklais mažoms dalims. Jei turite kitų veiksmų, paprašykite nemokamo sprendimo

fiat ducato 1
Qualità certificata TUV

RATŲ BAZĖ 3000 mm 

RATŲ BAZĖ 3450 mm 

RATŲ BAZĖ 3450 mm 

RATŲ BAZĖ 3450 mm 

3 metų garantija

Sertifikuota kokybė TUV

Garantuojama geriausia kaina

Fiat Ducato L1

>> RATŲ BAZĖ 3.000 mm

Vienas perkamiausių mikroautobusų Italijoje tikrai išsiskiria savo keliamąja galia ir naudojimo universalumu. „Tecnolam“ lentynų pasirinkimas jums labai padės kasdieniame darbe. Jūsų kambario tvarka ir švara nebebus tabu.

Produktai, kuriuos „Tecnolam“ siūlo jums geriausiai nustatyti Ducato, yra daugybė lentynų, stalčių, priedų, pakrovimo rampų, sienų ir platformų. Žemiau mes paruošėme modulių sprendimus, kurie jau yra paruošti, kad būtų galima paprastai ir autonomiškai išdėstyti jūsų Ducato.

Kairės pusės įranga

Scaffalature lato sinistro icona

BASE

Šis Ducato nustatymo modulis turi du atvirus ratų arkos gaubtus, tris lentynas su vidiniais pertvarėliais, komodą su dviem 20 cm aukščio nuimamais lagaminais, keturis nuimamus daiktams skirtus konteinerius ir galiausiai lentynas.

COMFORT

Puikiai tinka transportuoti įrangą (elektrikai, techninės priežiūros specialistai, montuotojai) dėl keturių nuimamų dėklų, 20 cm aukščio 3 lentynos su pertvaromis ir dvi lentynos su padėklais, taip pat šios nuimamos) terminalų lentynos su pertvaromis
Šios konfigūracijos ratų arkos gaubtuose yra dvi pakreipiamos durys su atitinkamomis spynomis

LUXURY

Pilnas komplektas idealiai tinka mechanikams ir ne tik dėl trijų ilgų stalčių, dviejų lagaminų, trijų lentynų su pertvaromis ir ilgos lentynos su 13 nuimamų padėklų.

Mes turime 2 ratų arkos dangčius, vienas su pakreipiamomis durimis, o kitas atidarytas su bagažo laikiklio rinkiniu

Įranga dešinėje pusėje

Scaffalatura lato destro furgoni

Šoninės mikroautobuso durelių dalis yra trumpiausia, todėl mūsų sprendimai leidžia ją visiškai išnaudoti, todėl dar daugiau darbo vietos. Pasirinkite BASE – COMFORT – LUXURY sąranką – greitas ir saugus gabenimas visoje Italijoje

BASE

Trumpesnė Daily pusė, bet išnaudota tobulai. Šiame dešinės pusės komplekte yra atvira ratų arka, padengianti dvi lentynas ir 5 nuimamus konteinerius viskam. Modulio terminalo dalyje turime dar vieną lentyną su aliuminio pertvaromis.

COMFORT

Maža kaina ir labai aukšta kokybė

Paprastas modulis su pakreipiamomis durimis, įdėtomis į rato arkos dangtį, du stalčių blokai su 3 stalčiais ir trys nuimami dėklai, dvi lentynos viskam su vidiniais plieniniais pertvaromis. Modulio šoninės sienos yra iš 10/10 plieno, iš dalies perforuotos, kad būtų galima pritvirtinti priedus (ritinėlis, laikiklis, stogo kabliai ir kt.)

LUXURY

Šioje jūsų kasdieninėje komplektacijoje mes turime ratų arkos dangtį su pakreipiamomis durimis, du stalčius su trim stalčiais ir tris portfelius su vidiniais konteineriais, keturis nuimamus padėklus ir dvi lentynas su pertvaromis.

išorinėje pusėje link transporto priemonės prievado turime pakreipiamą pakabos laikiklį su vice

atraskite produktus, kad užbaigtumėte Ducato sąranką

Fiat Ducato L2

>> RATŲ BAZĖ 3.450mm

4,45 m ratų bazė yra plačiai naudojama ir tinkama įvairiausiems darbams – nuo techninės priežiūros techniko iki elektriko. Pasirinkite modulius, kuriuos paruošėme jums, kad būtų lengviau pasirinkti. jei nerandate ir neįtikinate žemiau pateiktų formų, paprašykite nemokamos kainos pasiūlymo ir vienas iš mūsų pardavimų atstovų padės išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį sprendimą

Kairės pusės įranga

Scaffalature lato sinistro icona

BASE

Ducato su didesne ratų baze siūlo didelius pranašumus apkrovos atžvilgiu. Mes galvojome apie pagrindinę lentyną su atvirais ratų arkos dangčiais ir lentynomis su pertvaromis ir su nuimamais mažų dalių dėklais.
Šiame modulyje taip pat turime du nuimamus dėklus.

COMFORT

Tarpinis jūsų D2 kunigaikštystės sprendimas.

Uždaras ratų arkos dangtis su pakreipiamomis durimis ir vienas atidarytas su bagažinės užrakto rinkiniu, lentynomis su pertvaromis, trimis nuimamais dėklais ir 3 stalčiais

LUXURY

Modulis komplektuojamas su trim stalčiais ir 4 ištraukiamais dėklais, laikymo lentynomis ir lataku kaip galine lentyna

Dešinės pusės treniruotės

Scaffalatura lato destro furgoni

BASE

Paprastas modulis su lentynomis ir laikymo dėklais

020020028 TI CAR 4027

COMFORT

ratų arkos dangtis visada uždaromas pakreipiamomis durimis, mes turime tris stalčius ir keturis dėklus

020020029 TI CAR 4028

LUXURY

Šiame modulyje neabejotinai išsiskiria pakreipiamo pakabos laikiklis su pakaba, ratų arkos dangtis su pakreipiamomis durimis, stalčių blokai ir nuimami dėklai

Užbaikite savo sąranką naudodami Tecnolam produktus

Prašyti pritaikyti Fiat Ducato sąranką?

informazioni allestimento furgoni tecnolam

Nemokama citata ir 3D atvaizdavimas

  Komplektas*:
  Dešinės pusės sąrankaKairės pusės sąrankaUžbaigti sąrankąKita

  Platforma*:

  Sienų apmušimas*:
  Dažytas lapasPolipropilenasNe

  Stogo bagažinė*:
  TaipNe

  Stogo bagažinė + Kopėčių bagažinė*:
  TaipNe

  Kaip norite susisiekti?:
  EmailTelefonasAbejingas

  Pageidaujamas laikas, su kuriuo reikia susisiekti:
  RytasPopietėAbejingas

  Aš sutinku su privatumo sąlygomis (*)Norėčiau nuolat atnaujinti Tecnolam naujienas, užsiprenumeruodamas šios svetainės naujienlaiškį.