Volkswagen Furgonu apranga  | Tecnolam srl

FURGONO APRANGA Volkswagen

Logo Vw

Optimalūs „Volkswagen“ komercinės transporto priemonės nustatymo sprendimai
Konfigūruojame jūsų „Volkswagen“ įrangą pagal jūsų profesinius poreikius, siūlome jums standartinius modulius, pritaikytus jūsų įmonės poreikiams, arba pritaikytus sprendimus.

Jei ieškote nebrangios ir aukštos kokybės mikroautobusų įrangos savo VW furgonui, galėtume rekomenduoti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Kuris mikroautobuso modelis priklauso jums? Atraskite mūsų aprangos sprendimus arba tiesiogiai paprašykite asmeninės 3D citatos

VOLKSWAGEN CADDY

Su Tecnolam sąranka jūsų Caddy taps optimaliu mobiliuoju seminaru. Siekdamas patenkinti kasdienius jūsų įmonės poreikius, Tecnolam siūlo modulinius sprendimus Caddy įrengimui. Lengva surinkti ir kokybiška.

vw caddy@2x min

Paruošimas Volkswagen Caddy

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 

Labai populiarus furgonas tarp visų sektorių profesionalų. Vidinis skyrius yra aukštos kokybės ir su mūsų sprendimais tai yra toliau optimizuotos lentynų sistemos, polipropileno arba lakštinio plieno dangos, platformos. Taip pat turime stogo liniją, stogo bagažinę, stogo bagažinę ir kopėčių roges.

allestimento transporter veciocli commerciali

Paruošimas Volkswagen Transporter 

VOLKSWAGEN CRAFTER

VW Crafter yra mikroautobusas, kuris dėl stumdomų durų pločio ir žemo pakrovimo krašto yra aukščiausio lygio mikroautobusas tarp VW komercinių transporto priemonių. Naudodami Tecnolam įrangą savo Crafter galite optimizuoti skyrius prie maksimalių krovinių laikiklių, stogo bagažinės ir stogo bagažinės leidžia meistrams saugiai pritvirtinti medžiagą prie furgono stogo. Tecnolam lentynų ir gaminių dėka jūsų VW Crafter virsta mobilia dirbtuve.

CRAFTER TECNOLAM

Paruošimas Volkswagen Crafter

VOLKSWAGEN

Mūsų sprendimai suderinami su šiomis vw transporto priemonėmis:
 • Caddy nuo 2015 metų statybos metų
 • Transporternuo 2015 metų statybos metų
 • Crafter nuo 2006 metų statybos metų

Paprašykite nemokamos Volkswagen kainos pasiūlymo dabar

Individualiai sukonfigūruodami savo Volkswagen furgono įrangą pagal savo poreikius arba pasiūlydami įdomius standartinius modulius, specialiai pritaikytus jūsų verslo poreikiams.
informazioni allestimento furgoni tecnolam

  Komplektas*:
  Dešinės pusės sąrankaKairės pusės sąrankaUžbaigti sąrankąKita

  Platforma*:

  Sienų apmušimas*:
  Dažytas lapasPolipropilenasNe

  Stogo bagažinė*:
  TaipNe

  Stogo bagažinė + Kopėčių bagažinė*:
  TaipNe

  Kaip norite susisiekti?:
  EmailTelefonasAbejingas

  Pageidaujamas laikas, su kuriuo reikia susisiekti:
  RytasPopietėAbejingas

  Aš sutinku su privatumo sąlygomis (*)Norėčiau nuolat atnaujinti Tecnolam naujienas, užsiprenumeruodamas šios svetainės naujienlaiškį.