Furgonų įranga Iveco | Tecnolam

FURGONO APRANGA Iveco

logo iveco per allestimento veicoli

„Iveco“ komercinės transporto priemonės yra sinonimas efektyvumui, ilgaamžiškumui ir komerciniams veiksmams palankiems techniniams sprendimams. Be to, jie puikiai tinka naudoti eismo zonose miesto centre, nes „Iveco“ daug investavo į alternatyvių degimo sistemų kūrimą. Tuo tikslu „Tecnolam“ turi tvirtą, patvarią ir ekonomišką furnitūrą, lentynų sistemas furgonams, stogo bagažinėms, įrankių lentynoms ar įrankių spintelėms, taip pat stogo linijai su stogo bagažinėmis, stogo bagažinėmis ir kopėčių lentynomis.

Tecnolam gamina individualius Iveco furgonų aprangos sprendimus..

Krovinio skyriaus apsaugos dangčiai, stogo bagažinės ir kopėčių bagažinės, kad būtų galima saugiai pakrauti ant furgono stogo, ir daugybė lentynų, skirtų komercinėms transporto priemonėms įrengti pagal specialius profesinius poreikius.

Medžiagų, kurias naudojame gamindami jungiamąsias detales, pasirinkimą atidžiai išnagrinėja mūsų technikai, kad laikui bėgant būtų užtikrinta baldų tvirtumas, lengvumas ir ilgaamžiškumas. Profesionali mikroautobusų komplektacija TI-VAN leidžia geriau sutvarkyti transporto priemonės erdvę, garantuojant tvirtumą ir patikimumą už geriausią kainą rinkoje.

ĮRANGA IVECO DAILY

Su Daily Iveco sukūrė patikimą furgoną. Pažangi mažo vartojimo technologija, kuri teikia optimalią paramą jūsų įmonei. Dėl skirtingų matavimo galimybių, pradedant nuo stogo aukščio ir krovinių kiekių, šis furgonas puikiai tinka pristatymui mieste ir už jos ribų … Tecnolam siūlo jums pritaikytą, ekonomišką ir aukštos kokybės Italijoje pagamintą furnitūrą jūsų Iveco Daily. Stalčių sistemos su nuimamais dėklais, spintelės, įrankių skydai, lentynų sistemos su pertvaromis, pakrovimo rampos ir stalviršiai iš aukštos kokybės medžiagos yra individualiai naudojamos ir įtikina lengvai montuojant. Siekdamas apsaugoti transporto priemonės vidų, „Tecnolam“ taip pat siūlo tvirtas polipropileno ir cinkuotos skardos dangas bagažo skyriui, 12 mm jūrinės faneros grindis. Mūsų gaminiai su įvairiais tvirtinimo elementais atkeliauja tiesiai į jūsų namus, kad viskas būtų visiškai autonomiška ir saugiai važiuotų kasdien. Paverskite savo furgoną tikra mobiliąja dirbtuve. Praktiniai pranašumai, kokybė, mažas svoris ir saugumas yra būtini, norint sukurti kasdienį darbą ir padaryti jį patikimu ir saugiu darbo partneriu. Mūsų jungiamosios detalės yra suderinamos su variantais nuo 2015 metų statybos metų. Mes kuriame individualius sprendimus, kad geriausiai nustatytume jūsų IVECO

Idealūs kūno sprendimai jūsų IVECO

Ar norite gauti individualizuotą patarimą, kaip nustatyti „Iveco“? užpildykite formą ir netrukus su jumis susisieks vienas iš mūsų pardavimų technikų, kurie kartu su jumis sukurs jūsų idealų nustatymą, pateikdami jums nemokamą citatą ir 3D dizainą.
allestimento furgoni per tutte le professioni idraulico elettricista meccanico imbianchino

  Komplektas*:
  Dešinės pusės sąrankaKairės pusės sąrankaUžbaigti sąrankąKita

  Platforma*:

  Sienų apmušimas*:
  Dažytas lapasPolipropilenasNe

  Stogo bagažinė*:
  TaipNe

  Stogo bagažinė + Kopėčių bagažinė*:
  TaipNe

  Kaip norite susisiekti?:
  EmailTelefonasAbejingas

  Pageidaujamas laikas, su kuriuo reikia susisiekti:
  RytasPopietėAbejingas

  Aš sutinku su privatumo sąlygomis (*)Norėčiau nuolat atnaujinti Tecnolam naujienas, užsiprenumeruodamas šios svetainės naujienlaiškį.