Aliuminio ir Tecnolam plieno furgonų pakrovimo rampos

Furgonų pakrovimo rampos

Visų furgonų rampos
tuev-leitertraeger.jpg
Supaprastinkite savo darbo gyvenimą pakraunant ir iškraunant mūsų rampas
Tecnolam siūlo galimybę įsigyti puikių pakrovimo ir iškrovimo rampų. Pakrovimo ir iškrovimo rampos gali būti įvairiose darbo aplinkose, tiek statybvietėse, tiek įvairių medžiagų sandėliavimo veikloje, taip pat kroviniams pakrauti ir iškrauti. Jie padeda normaliai plėtoti darbus statybų aikštelėse, gamyklose ir įvairių rūšių pramonėje. Furgonų pakrovimo rampas gamina Tecnolam, kad darbas būtų lengviau ir geriau organizuojamas, o pakrovimo ir iškrovimo veiksmus būtų lengva atlikti lengvai. Prašyti kainos pasiūlymo mūsų pakrovimo ir iškrovimo rampoms bei furgono nustatymui yra paprasta, užpildžius mūsų konkrečią  formą.

Kokios yra mūsų pakrovimo ir iškrovimo rampų charakteristikos?

furgonas su pamušalu lentynomis ir rampa

“Galite įdėti daugiau lentynų pagal poreikius“

 • Rampos gali būti montuojamos bet kokio tipo transporto priemonėse. Tiek mažos, tiek didelės arba sujungtos transporto priemonės.
 • Rampos suteikia galimybę patenkinti kiekvieno darbuotojo biudžetą su puikiu kokybės ir kainos santykiu.
 • Rampos yra visiškai pagamintos iš aliuminio, Tecnolam iš tikrųjų siūlo aukščiausios kokybės medžiagas.
 • Rampos yra lengvos ir lengvai sulankstomos.
 • Rampoms nereikia kojos ir jos turi labai tvirtą 700 kg talpos vyrį.
 • Rampos yra su neslystančia guma
 • Jie yra skirtingų formatų: 2 metrų arba 2,5 metro pločio, 80 cm arba 1 metro
WhatsApp Image 2018 07 11 at 17.43.07 e1531325232965
rampa per furgoni tecnolam

Kokie yra krovininio ir iškrovimo rampos įrengimo ant furgono privalumai?

Nesunku nustatyti privalumus tiems, kurie nusprendžia naudoti pakrovimo rampas kasdienėse darbo kelionėse.

Tiesą sakant, galima lengvai gabenti prekes, bet ne tik, kad būtų lengviau gabenti įrankius ir darbo medžiagą, kad palengvintumėte savo darbą ir mažiau stengtumėtės.

Pakrovimo ir iškrovimo rampos leidžia negaišti brangaus laiko ir mažiau skaudėti raumenis dėl judančių prekių.

Komfortas yra vienas iš svarbiausių darbo vietų prioritetų, ypač kai turite mobilųjį seminarą.

Rampos yra labai saugios gabenant krovinius. Tiesiog pagalvokite apie visus tuos atvejus, kai gabenate prietaisus ar baldus, kad galėtumėte išsikraustyti, ir gali atsitikti, kad kažkas ne taip. Tokiu atveju galėsite saugiai ir harmoningai judėti savo mobiliųjų dirbtuvėse, išvengdami nemalonių netikėtų įvykių.

Rampai nereikia jokios įprastos priežiūros, išskyrus įprastą valymą tarp pakrovimo ir iškrovimo momentų.

Kokios yra Tecnolam rampų rūšys?

Yra įvairių tipų ir modelių pakrovimo rampos, tarp dažniausiai naudojamų yra aliuminio rampos, kurios garantuoja didelį solidumą naudojant net dideles apkrovas ir lengvą konstrukciją. Rampos yra pritvirtintos prie furgono ar komunalinės paskirties transporto priemonės, dėka sistemos, vadinamos teleskopiniu latakuleidžiančios dirbti visiškai saugiai, be staigaus pasislinkimo ar gedimo. Ši tvirtinimo sistema puikiai pritaikoma bet kokio tipo furgono viduje esančiai atramai. Aliuminio rampos yra pagamintos iš aliuminio lydinio, o tai garantuoja ypatingą jų praktiškumą. Jie taip pat turi labai didelį atsparumą bet kokio tipo išorinėms pastangoms ar intervencijoms, net ir labai ėsdinančioms cheminėms medžiagoms. Tokio tipo darbo įrankį galima įsigyti daugybe versijų, kad kiekvienas galėtų pasirinkti geriausią sprendimą pagal savo poreikius. Yra modelių su dvigubo atidarymo sistema arba su horizontalia anga arba modelių, kurių struktūra yra su vienu elementu. Akivaizdu, kad kiekvienas iš šių modelių yra skirtas kiekvienai veiklai ir gali būti pritaikytas kiekvienam poreikiui.

Ar yra kokių nors priedų, susijusių su pakrovimo ir iškrovimo rampa?

Be pagrindinės rampos konstrukcijos, taip pat yra daugybė papildomų sprendimų, tokių kaip:
 • Įrenginių išplėtimo ir pritaikymo rinkinys, kuris, lygiai taip pat, kaip realios galimybės, pritaikytos rampos centrinei daliai, leidžia pailginti ir (arba) sustiprinti esamą rampą. Tai leidžia rampai atlikti užduotis, kurioms ji nebuvo sukurta. Pavyzdys galėtų būti: atlaikyti didesnį svorį nei tie, kuriems jis kalibruotas, arba naudoti didesniuose šlaituose tarp žemės ir furgono grindų.
 • Pakrovimo rampos visada suprojektuotos taip, kad jas būtų galima naudoti bet kokiomis sąlygomis, ir visų pirma yra pagamintos naudojant techniką, leidžiančią neslysti, kad būtų išvengta blogų avarijų ar nemalonių nesėkmių. Paprastai šis neslystantis efektas gaunamas dėl paviršiaus, kurio pažeidimai neturi įtakos jo veikimui. Tiesą sakant, jie leidžia dirbti ypač saugiai.
 • Be to, daugelis rampų dėl savo natūralaus universalumo taip pat gali būti pritaikytos ir naudojamos įrengiant transporto priemones ir furgonus, naudojamus neįgaliems žmonėms ir žmonėms su negalia, leidžiančius vežimėlius ar kitą panašią įrangą (pvz., Neštuvus su neštuvais). ), kad būtų galima saugiai ir lengvai lipti ant transporto priemonių ir mikroautobusų.
Rampoms reikia nedaug vietos. Jie gali būti dedami ant transporto priemonės, tampa plonomis lentomis, užimantys mažai vietos, kurią galite naudoti savo darbo įrangai.

Ar pakrovimo ir iškrovimo rampa yra priemonė, atitinkanti įstatymus?

Preliminarus pakrovimo ir iškrovimo rampos naudojimo etapas yra patvirtinimas. Patvirtinimas yra patvirtintas įrodymas, kad įrankis, kurį naudosime, atitinka įstatymus ir gali užtikrinti efektyvumą ir saugumą visose intervencijose ir visose situacijose, kuriose jis bus naudojamas. Tiesą sakant, jis turi atitikti tam tikrus kokybės standartus, kurių negalima pamiršti, jei norite būti tikri, kad naudojate patikimą ir saugią transporto priemonę.

Tinkamas aksesuaras kiekvienai veiklai

Visų tipų furgonų furnitūra sužinos, kaip pastatyti savo transporto priemonę pagal jūsų poreikius, be rampų, kurias turime lentynos, platformos, sienos

Rampos yra prieinamos visiems furgona modeliams

Kaip galiu prašyti citatos?

Prašyti kainos pasiūlymo, atsižvelgiant į jūsų poreikius, yra tikrai paprasta, tiesiog užpildykite mūsų formą ir mūsų darbuotojai iš karto susisieks su jumis, kurie ras jums geriausią sprendimą.

Atraskite kitus produktus Tecnolam

atvira aliuminio sklendė furgono įrangai
komoda su dviem nuimamais dėklais ir dviem metaliniais dėklais darbo transporto priemonės skyriui įrengti
lagaminų dėklas furgonams
allestimento furgoni per tutte le professioni idraulico elettricista meccanico imbianchino

Paprašykite informacijos apie pakrovimo rampą

  Aš sutinku su privatumo sąlygomis (*)Norėčiau nuolat atnaujinti Tecnolam naujienas, užsiprenumeruodamas šios svetainės naujienlaiškį.