Opel Furgonu apranga | Tecnolam srl

Furgono apranga Opel

Opel e1591371157408
Gli Allestimenti per Opel Tecnolam furgonas įranga yra sukurta ir sukurta kiekvienam darbui. Medžiagų, kurias naudojame gamindami jungiamąsias detales, pasirinkimą atidžiai išnagrinėja mūsų technikai, kad laikui bėgant būtų užtikrinta baldų tvirtumas, lengvumas ir ilgaamžiškumas. Profesionali mikroautobusų baldų serija TI-VAN leidžia geriau sutvarkyti transporto priemonės erdvę, garantuojant tvirtumą ir patikimumą už geriausią kainą rinkoje.

Paverskite Opel automobilį mobilia dirbtuve

OPEL COMBO

 
Kompaktiškos išvaizdos ir erdvios vidinės erdvės dėka, Tecnolam lentynųsistemų dėka, puikiai pritaikoma jūsų kasdieniam gyvenimui. Lentynos ir stalčiai su skiriamosiomis plokštelėmis ir plastikiniais įrankių laikikliais leidžia lengviau valdyti ir dirbti lengviau, ir yra puikūs šios Opel transporto priemonės partneriai.
allestimento personalizzato combo
Pasirinktiniai nustatymai opel combo

OPEL COMBO 11-18
L1 / 2755 mm

L2 / 3105 mm

OPEL COMBO 19
L1 / 2785 mm

L2 / 2975 mm 

OPEL VIVARO

 

Opel Vivaro yra naujų transporto priemonių dalis nuo 2014 m. Dėka stalčių ir lentynų sistemų, įrankių spintelių ir stalčių lentynų, jūs galite protingai ir saugiai naudoti Opel Vivaro savo įmonėje. Visuose vivaro nustatymo moduliuose yra atitinkama tvirtinimo medžiaga ir juos lengva tvirtinti net visiškai autonomiškai. Norėdami nepamiršti saugumo ir patogumo, mes taip pat siūlome visiškai specialius priedus, tokius kaip muilo dozatoriai, popieriaus ritinėlių laikikliai, pirmosios pagalbos dėklai ar konteinerių laikikliai.

opel vivaro

Furgono apranga Opel Vivaro

OPEL VIVARO 14-18
L1H1 / 3098 mm 

L1H2 / 3098 mm 

L2H1 / 3498 mm 

L2H2 / 3498 mm 

OPEL VIVARO 19-
S / 2925 mm 

M / 3275 mm 

L / 3275 mm 

OPEL MOVANO

 

Opel Movano skyrius žavi savo universalumu, lankstumu. Dėl šios priežasties jis ypač tinka komerciniams operatoriams. Transporto priemonės grindys suteikia maksimalų efektyvumą, kad geriausiai apsaugotų krovinio paviršių. Sienų dangos apsaugo nuo šoninių sienų pažeidimų, tokių kaip rūdys ar nelygumai. Tai garantuoja ilgą furgono tarnavimo laiką ir didesnę perpardavimo vertę. Opel Movano lentynose ir stalčiuose yra ištraukiami lakštai ir aukštos kokybės neslystantys kilimėliai.

movano van

Furgono apranga Opel Movano

VISŲ RINKOS OPEL TRANSPORTO PRIEMONIŲ LENTELĖ

Opel Combo, nuo 2010 m. statybos metų Opel Movano, nuo 2010 m. statybos metų Opel Vivaro, nuo 2014 m. statybos metų

Paprašykite savo Opel komercinės transporto priemonės 3D dizaino

Klauskite mūsų komercijos ekspertų dėl jūsų poreikių. Mes gaminame ir gaminame lentynas daugiau nei 30 metų, ar jums reikia pritaikytų lentynų jūsų Opel? Jokiu problemu. Susisiekite su mumis be įsipareigojimų.
informazioni allestimento furgoni tecnolam

  Komplektas*:
  Dešinės pusės sąrankaKairės pusės sąrankaUžbaigti sąrankąKita

  Platforma*:

  Sienų apmušimas*:
  Dažytas lapasPolipropilenasNe

  Stogo bagažinė*:
  TaipNe

  Stogo bagažinė + Kopėčių bagažinė*:
  TaipNe

  Kaip norite susisiekti?:
  EmailTelefonasAbejingas

  Pageidaujamas laikas, su kuriuo reikia susisiekti:
  RytasPopietėAbejingas

  Aš sutinku su privatumo sąlygomis (*)Norėčiau nuolat atnaujinti Tecnolam naujienas, užsiprenumeruodamas šios svetainės naujienlaiškį.