Mercedes Sprinter apdaila | Tecnolam

Atraskite mūsų Mercedes-Benz Sprinter furnitūrą

Ti-van Sprinter linijos lentynos

Ar jums reikia nustatyti savo Mercedes Sprinter? Pasirinkite modulį, kuris geriausiai tinka jūsų darbinei veiklai. Padės mobilios dirbtuvės, esančios šalia jūsų, o ne tik darbas padės sutaupyti laiko ir pinigų, nes visada rasite viską, ko jums reikia. Mes sukūrėme standartines konfigūracijas, kurios padės jums pasirinkti – BASIC, COMFORT, LUXURY tiek dešinėje, tiek kairėje pusėje. Jei nerandate to, ko ieškote, nesijaudinkite. Paprašykite asmeninės konsultacijos, mes rasime sprendimą
mercedes sprinter allestimento
Qualità certificata TUV

Trumpa ratų bazė 3250 mm 

Vidutinė ratų bazė 3665 mm 

Ilga ratų bazė 4325  mm 

 

Ypač ilga ratų bazė 4325 mm 

3 metų garantija

Sertifikuota kokybė tuv

Geriausia rinkoje garantuota kaina

Greitas ir lengvas pristatymas visoje Europoje

Mercedes Sprinter Compact L1

> žingsnis 3.250 mm

Pilnas Mercedes Sprinter furgono su 3,25 m ratų baze nustatymas. jį sudaro lentynos, portfeliai, stalčių elementai ir nuo grindų – įrengtų sienų dangos. Ant mikroautobuso stogo gali būti montuojama tokia įranga kaip stogo bagažinė ir kopėčių bagažinė. Tecnolam furnitūra taip pat apima įvairius gaminius ir priedus. Mes paruošėme tris BASIC – COMFORT – LUXORY lentynų sprendimus

Kairės pusės lentynos

(Važiavimo pusė)

Scaffalature lato sinistro icona

Kiekvienas mūsų siūlomas modulis yra komplektuojamas su tvirtinimo laikikliais ir varžtais, kad modulis būtų visiškai pritvirtintas prie furgono. Lentynos pagamintos iš stipraus plieno. Lentynose ir stalčiuose yra reguliuojami pertvaros ir neslystantys kilimėliai. Plieniniuose arba plastikiniuose dėkluose yra vidiniai plastikiniai padėklai, skirti mažoms dalims.

BASE

Kairėje pusėje esančiame pagrindiniame modulyje yra du atviri ratų arkos dangteliai, lentynos su plieninėmis pertvaromis ir išimamų plastikinių vonių rinkinys

COMFORT

Ar ieškote idealaus sprendimo savo sprinteriui, kalbant apie išlaidas ir sąrankos tinkamumą, jums tinkamas modulis.

LUXURY

LUXURY lentynos jūsų sprinteriui turi platų komponentų asortimentą, kuris supaprastins jūsų darbo dieną. Rato arkos dangtis su pakreipiamomis durimis ir atviras ratų arkos dangtis su bagažinės užrakto rinkinio komoda su keturiais stalčiais ir trimis nuimamais dėklais bei lentynomis su vidiniais atitvarais ir laikymo dėklais.

Dešinės pusės sąranka

Scaffalatura lato destro furgoni

Dešinė sprinterio krovinių skyriaus pusė yra trumpesnė, nes joje yra šoninės durys. Taigi šioje erdvėje naudinga turėti lentynas, kad kuo geriau išnaudotumėte savo transporto priemonę. Kalbant apie kitus modelius, kuriuos paruošėme BASE – COMFORT – LUXURY sprendimais, primename, kad modulius galima visiškai pritaikyti užpildant formą puslapyje.

BASE

Paprastas modulis su nuimamomis lentynomis ir padėklais mažoms dalims

COMFORT

Modulio pagrinde turime ratų arkos dangtį su pakreipiamomis durimis. Stalčių blokai su stalčiais ir ištraukiamais portfelių laikikliais bei lentynos su vidinėmis pertvaromis

LUXURY

Svoris yra šiek tiek didelis – 143 kg, kurį taip pat suteikia pakreipiamo įdėklo laikiklis, tačiau kai kuriais atvejais tai yra tikrai naudinga, tai taikoma visų tipų moduliams. Šiuo atveju mes turime ratų arkos dangčius su durimis du didelius 20 cm aukščio lagaminus ir tris stalčius. Paskutinėje dalyje turime lentynas su pertvaromis ir plastikiniais padėkliukais.

Pabaikite savo sąranką su savo produktais

Mercedes Sprinter Standard L2

žingsnis 3.665 mm

Visas Mercedes Sprinter furgono komplektas su standartine 3,65 m ratų baze. jį sudaro lentynos iš vinilės, stalčių elementai, ratų arkos dangteliai nuo grindų iki šoninių sienų dangų. Ant mikroautobuso stogo gali būti montuojama tokia įranga kaip stogo bagažinės, kopėčių ir stogo bagažinės. „Tecnolam“ furnitūra taip pat apima įvairius gaminius  ir priedus. Mes paruošėme tris BASIC – COMFORT – LUXORY lentynų sprendimus.

Kairės pusės įranga

Scaffalature lato sinistro icona

BASE

Pagrindinė jūsų standartinio Sprinter komplektacija turi du atvirus ratų gaubtus, lentynas su kilnojamomis ir kilnojamomis pertvaromis, ištraukiamus padėklus ir du nešiojimo dėklus.

Ideali sąranka priežiūros dažytojams

COMFORT

Optimizuokite erdvę naudodami „Comfort“ sprendimą kairiajai Mercedes pusei

Konfigūracija su ratų arkos dangčiu su pakreipiamomis durimis Išimami įvairių dydžių dėklai 3 ilgos stalčių lentynos ir aukšti dėklai

Idealus įrengimas mechanikams ir meistrams

LUXURY

Pilnas pakreipiamo rato dangtelio ir atviro rato arkos dangtelio sprendimas su lagaminų spynelių rinkiniu. Komoda su įvairių dydžių stalčiais su nuimamais dėklais, stalčiais ir 4 lentynomis su Lupo burnos dėklais.

Idealus įrengimas elektrikams

Įranga dešinėje pusėje

Scaffalatura lato destro furgoni

BASE

Tinkamas Sprinter Standard modulis susideda iš įvairių laikymo lentynų su pertvaromis ir nuimamais plastikiniais padėklais gale.
020020076 TI CAR 4075

COMFORT

Modulis, kurį sudaro uždaras ratų arkos dangtis su durelių rinkiniu iš dėklų ir stalčių, lentynų ir plastikinių padėklų mažoms dalims.

Scaffalature furgoni

LUXURY

Modulis tiems, kurie turi daug įrankių ir turi ne tik 5 didelius ištraukiamus dėklus ir 2 stalčių komplektus su stalčiais.

Viršutinėje dalyje turime vilkų burnų rinkinį ir 2 lentynas su itin atspariais plieniniais ekranais

Užbaikite savo nustatymus naudodami mūsų produktus

Ar turite geriau suprasti, kaip aprūpinti savo sprinterį? Nemokamas 3d atvaizdavimas

allestimento furgoni per tutte le professioni idraulico elettricista meccanico imbianchino

  Komplektas*:
  Dešinės pusės sąrankaKairės pusės sąrankaUžbaigti sąrankąKita

  Platforma*:

  Sienų apmušimas*:
  Dažytas lapasPolipropilenasNe

  Stogo bagažinė*:
  TaipNe

  Stogo bagažinė + Kopėčių bagažinė*:
  TaipNe

  Kaip norite susisiekti?:
  EmailTelefonasAbejingas

  Pageidaujamas laikas, su kuriuo reikia susisiekti:
  RytasPopietėAbejingas

  Aš sutinku su privatumo sąlygomis (*)Norėčiau nuolat atnaujinti Tecnolam naujienas, užsiprenumeruodamas šios svetainės naujienlaiškį.