Mercedes Furgonu apranga | Tecnolam

MERCEDES-BENZ

Mercedes e1591370696440

Mercedes-Benz Sprinter, Vito ir Citan yra patikimumo sinonimai

Patogios sėdynės, lengvas valdymas, suderinti amortizatoriai su puikia pakaba daro šias komercines transporto priemones populiariausiais miesto mikroautobusais. 

Atraskite mūsų Mercedes-Benz patogią ir patikimą furnitūrą: pagamintą Italijos kokybe!

MERCEDES-BENZ CITAN

Dėl savo kompaktiškų matmenų ir didelės krovinių vietos jis puikiai tinka susidūrus su dideliais iššūkiais, su kuriais susiduria miesto mikroautobusai. „Tecnolam“ suteikia papildomą saugumą profesinei aplinkai, atitinkančiai jūsų darbo poreikius. Pavyzdžiui, saugos sistema ant Citan stogo bagažinės neleidžia judėti kroviniui. Montavimo rinkinys leidžia saugiai pritvirtinti įrankių dėklus ir kitas medžiagas. Tecnolam sunkiosios rampos leidžia lengvai iškrauti Mercedes-Benz Citan.

allestimento citan

Mercedes-Benz Citan

MERCEDES-BENZ VITO

Viena iš Mercedes Vito ypatybių yra krovinių skyrius, įskaitant stumdomas duris, leidžiančias patogiai pasiekti krovinius. Tecnolam gamina tvirtas 12 mm storio, vandeniui atsparias, neslidžias jūrinės faneros lentynas. Tokiu būdu galite pakrauti patogiai ir saugiai. Transporto priemonių interjero priedai, tokie kaip lentynos ir stalčiai, leidžia tvarkingai ir saugiai gabenti krovinį.

Allestimento mercedes vito

Mercedes-Benz Vito

MERCEDES-BENZ SPRINTER

Iki 17m³ tūrio krovinių skyrius yra labai universali ir efektyvi Sprinter savybė. Sprinter įranga siūlo platų komercinių transporto priemonių lentynų pasirinkimą. Mūsų įranga taip pat padidina krovinių skyriaus patogumą ir saugumą. Jūsų Sprinter stogo bagažinė palengvina didelių gabaritų daiktų pakrovimą ir iškrovimą, šoninė danga iš jūrinės faneros arba cinkuoto lakšto apsaugos krovinių skyrių. Su „Tecnolam“ lentynomis jūsų „Mercedes Sprinter“ taps efektyvia mobiliąja dirbtuve.

mercedes sprinter allestimento

Mercedes-Benz Sprinter

Ideali įranga jūsų Mercedes-Benz. Prašykite individualizuotos konsultacijos.

Nesvarbu, ar tai būtų Vito, Sprinter ar Citan įranga, mes konfigūruojame jūsų Mercedes-Benz įrangą pagal jūsų asmeninius poreikius arba siūlome jums patrauklius standartinius modulius, specialiai pritaikytus jūsų verslo poreikiams ir ne tik.

informazioni allestimento furgoni tecnolam

Susikurkite savo profesionalų ir paprastą būdą. Tecnolam pristatė savo lentynas su surinkimo rinkiniu visoje Italijoje ir Europoje, kad galėtų atlikti darbą visiškai savarankiškai.

  Komplektas*:
  Dešinės pusės sąrankaKairės pusės sąrankaUžbaigti sąrankąKita

  Platforma*:

  Sienų apmušimas*:
  Dažytas lapasPolipropilenasNe

  Stogo bagažinė*:
  TaipNe

  Stogo bagažinė + Kopėčių bagažinė*:
  TaipNe

  Kaip norite susisiekti?:
  EmailTelefonasAbejingas

  Pageidaujamas laikas, su kuriuo reikia susisiekti:
  RytasPopietėAbejingas

  Aš sutinku su privatumo sąlygomis (*)Norėčiau nuolat atnaujinti Tecnolam naujienas, užsiprenumeruodamas šios svetainės naujienlaiškį.