Fiat Fiorino apranga | Tecnolam

Atraskite mūsų Fiat Fiorino furnitūrą

AR JUMS REIKIA FUNKCINĖS ĮRANGOS JŪSŲ FIORINUI?

Atraskite Tecnolam siūlomus sprendimus įrengiant Fiat Fiorino. Galimi visų ilgių įrengimai. Jei mūsų siūlomuose Ti-Car moduliuose nerandate tinkamo sprendimo, gaukite nemokamą koncultaciją.

Užsakymas ir jūsų sąranka atkeliaus tiesiai į jūsų namus per kelias dienas. Kiekvienoje lentynoje yra tvirtinimo laikikliai ir varžtai. Lentynose ir stalčiuose yra reguliuojami pertvaros ir neslystantys kilimėliai. Dėklai mažoms dalims. Jei turite kitų klausimų, gaukite nemokamą konsultaciją.

Allestimenti per Fiat Fiorino
Qualità certificata TUV

RATŲ BAZĖ 2513 mm

3 metų garantija

Sertifikuota kokybė TUV

Garantuojama geriausia kaina

Fiat Fiorino L1

>> RATŲ BAZĖ 2.513 mm

Vienas perkamiausių mikroautobusų Italijoje tikrai išsiskiria savo keliamąja galia ir naudojimo universalumu. Tecnolam lentynų pasirinkimas jums padės kasdieniame darbe. Jūsų mikroautobuso tvarka ir švara nebebus tabu.

Produktai, kuriuos Tecnolam siūlo jums  yra daugybė lentynų, stalčių, priedų, pakrovimo rampų, sienų ir platformų. Žemiau mes paruošėme jau sukurtų modulių sprendimus, kurie bus paruošti paprastam ir savarankiškam jūsų „Fiorino“ įrengimui.

Kairės pusės įranga

allestimento dis lato sinistro TECNLAM NUOVO 1 1

BASE

Ši jūsų Fiat Fiorino forma apima
atviras ratų arkos dangtis ir trys laikymo lentynos

COMFORT

Mes turime atviras lentynas su trimis lentynomis su pertvaromis.

LUXURY

Jūsų Fiorino patogioje komplektacijoje yra uždari ratų arkos dangčiai, 2 stalčiai mažoms dalims, atvira lentyna ir 7 nuimami konteineriai. Galiausiai turime „Terminal“ lentyną su pertvaromis.

Dešinės pusės sąranka

icona allestimento lato destro furgone

Šoninės mikroautobuso durelių dalis yra trumpiausia, todėl mūsų sprendimai leidžia ją visiškai išnaudoti, dar padarant daugiau darbo vietos. Pasirinkite BASE – COMFORT – LUXURY sąranką – greitas ir saugus gabenimas visoje Italijoje.

BASE

Dešinėje Fiorino pusėje esantis modulis su atviru ratų arkos dangčiu 3 lentynos su pertvaromis

COMFORT

Ši lentyna su uždara ratų arkos dangteliu, nuimamais konteineriais ir 2 lentynomis daiktams laikyti

Tecnolam priedai

Ar jums reikia individualizuoto Fiat Fiorino patarimo?

informazioni allestimento furgoni tecnolam

    Aš sutinku su privatumo sąlygomis (*)Norėčiau nuolat atnaujinti Tecnolam naujienas, užsiprenumeruodamas šios svetainės naujienlaiškį.