Furgonų įranga Citroen | Tecnolam

FURGONO APRANGA Citroën

Citroen 1 1 e1591370123772

Geriausias Citroën mikroautobusų komplektas leidžia geriau sutvarkyti erdvę furgone, kad nebūtų gaištamas laikas ieškant medžiagos. Jūsų darbo organizavimas naudojant mūsų sąrangas visiems laikams pakeis jūsų stilių

Verslinę Citroen transporto priemonę paverskite tikra mobilia dirbtuve.

Savo Berlingo, Jumpy, Nemo ir Jumper mikroautobusų asortimentu Citroën sukūrė keturis mikroautobusus, kurie patikimai lydi: amatininkus, tiekėjus ir montuotojus ir kt. Jų kasdieniniame profesiniame gyvenime. Dėl pigios ir aukštos kokybės Tecnolam įrangos ji tinka kiekvienai prekybai, jūsų Citroën taps puikia mobilia dirbtuve jūsų darbui.

Čia taip pat rasite dėžučių dangas, lentynų sistemas, bagažo skyriaus apsaugą arba pakrovimo rampas ir stogo atramas, taip pat viską, ką galite lengvai atlikti savarankiškai.

ĮRANGA CITROËN BERLINGO

Citroen Berlingo, patikrinta Citroen komercinių transporto priemonių klasika. Legendinis naujausios kartos furgonas, kurio naudingoji apkrova siekia iki 1000 kg, yra lankstus kasdienis kompanionas. Laikant ilgesnį nei 3 metrų, Tecnolam asortimente rasite lentynas transporto priemonėms, kurias galėsite patys įsirengti pagal savo poreikius.

Optimizuokite krovinių erdvę

Citroen Berlingo BlueHdi 100 S S M Club aAn9DU

Pasiruošimas jūsų Berlingo

ĮRANGA CITROËN JUMPY

Stebuklingas įkroviklis Citroen Jumper yra komercinė transporto priemonė, skirta visiems transporto iššūkiams. Nuo 8 iki 17 m³ krovinių Citroën Jumper siūlo daug vietos daiktams, reikmenims ar tvirtinimo reikmenims. Tecnolam rasite jūsų profesijai tinkamą įrangą, kad gamintojo techninė įranga būtų saugi. Tecnolam siūlo ekonomišką, tvirtą ir universalų pasiūlymą nuo komodos iki lentynų ir stalviršių sistemos. Mes esame transporto priemonių valdymo profesionalai.

Scaffalature per jumpy

Individualios lentynos jūsų šuoliui

ĮRANGA CITROËN JUMPER 

Mikroautobusas Citroen Jumper yra komercinė transporto priemonė. Nuo 8 iki 17 m³ apkrovos Citroën Jumper siūlo daug vietos meistrų reikmėms. Tecnolam rasite tinkamą jūsų prekybai skirtą įrangą. Nuo komodos iki lentynų ir stalviršių sistemos per Citroën Jumper stogo bagažinę Tecnolam siūlo ekonomišką ir universalų pasiūlymą.

ĮRANGA CITROËN NEMO

2009 m. Metų furgonu išrinktas Citroën Nemo modelis suteikia mažyliui didelę laisvę kraunant ir sandėliuojant. Turėdamas 610 kg naudingąją apkrovą, Nemo de Citroën yra labai patvarus. Puikiai sukrautas ir sumaniai organizuotas erdvus krovinių skyrius.

nemo 104

Paruošimas Citroen Nemo 

ĮRANGA VISIEMS CITROEN Furgonų modeliams

 • Citroën Berlingo pradedant nuo 2008 m. statybos metų
 • Citroën Jumpy  pradedant nuo 2016 m. statybos metų
 • Citroën Jumper pradedant nuo 2006 m. statybos metų
 • Citroën Nemo pradedant nuo 2008 m. statybos metų

Idealūs kūno sprendimai jūsų CITROEN

Ar norite gauti individualizuotą patarimą, kaip nustatyti jūsų Citroen? užpildykite formą ir netrukus su jumis susisieks vienas iš mūsų pardavimų technikų, kurie su jumis sukurs jūsų idealų nustatymą.

allestimento furgoni per tutte le professioni idraulico elettricista meccanico imbianchino

  Komplektas*:
  Dešinės pusės sąrankaKairės pusės sąrankaUžbaigti sąrankąKita

  Platforma*:

  Sienų apmušimas*:
  Dažytas lapasPolipropilenasNe

  Stogo bagažinė*:
  TaipNe

  Stogo bagažinė + Kopėčių bagažinė*:
  TaipNe

  Kaip norite susisiekti?:
  EmailTelefonasAbejingas

  Pageidaujamas laikas, su kuriuo reikia susisiekti:
  RytasPopietėAbejingas

  Aš sutinku su privatumo sąlygomis (*)Norėčiau nuolat atnaujinti Tecnolam naujienas, užsiprenumeruodamas šios svetainės naujienlaiškį.