Citroen Jumpy apranga | Tecnolam

Atraskite mūsų Citroën Jumpy furnitūrą

Atraskite lentyną savo JUMPY

Mes paruošėme jūsų Jumpy trijų tipų lentynų modulius BASE – COMFORT – LUXORY Kiekvienoje lentynoje yra tvirtinimo laikikliai ir varžtai. Lentynose ir stalčiuose yra reguliuojami pertvaros ir neslystantys kilimėliai. Dėklai su plastikiniais dėklais mažoms dalims. Jei nerandate to, ko ieškote, nesijaudinkite, paprašykite suasmenintos citatos

RATŲ BAZĖ 2925 mm  L1

Scopri come allestire al meglio il tuo citroen jumpy
3 metų garantija
Qualità certificata TUV

Citroen Jumpy L1

>> RATŲ BAZĖ 2.925 mm

Visas Citroen Jumpy mikroautobuso, kurio ratų bazė yra 2,95 metrai, komplektacija. ją sudaro lentynos, portfeliai, stalčiai ir nuo grindų – įrengtų sienų dangos. Ant mikroautobuso stogo gali būti montuojama tokia įranga kaip stogo bagažinė ir kopėčių bagažinė. Tecnolam furnitūra taip pat apima įvairius gaminius ir priedus,

Mes paruošėme tris lentynų sprendimus BASE – COMFORT – LUXORY

Kairiosios pusės lentynos

Scaffalature lato sinistro icona

Kiekvienas mūsų siūlomas modulis komplektuojamas su tvirtinimo laikikliais ir varžtais, kad modulis būtų visiškai pritvirtintas prie furgono. Lentynos pagamintos iš stipraus plieno. Lentynose ir stalčiuose yra reguliuojami pertvaros ir neslystantys kilimėliai. Plieniniuose arba plastikiniuose dėkluose yra vidiniai plastikiniai padėklai, skirti mažoms dalims.

BASE

COMFORT

LUXURY

Dešinės pusės lentynos

Scaffalatura lato destro furgoni

Dešinioji Jumpy bagažinės skyriaus pusė yra trumpesnė, nes ji turi šonines duris. Taigi šioje erdvėje naudinga turėti lentynas, kad kuo geriau išnaudotumėte savo transporto priemonę. Kalbant apie kitus modelius, kuriuos paruošėme BASE – COMFORT – LUXURY sprendimais, primename, kad modulius galima visiškai pritaikyti užpildant formą puslapyje.

BASE

COMFORT

LUXURY

Užbaikite savo viliojimą

Citroen Jumpy automobiliui reikia pertvarkymo

informazioni allestimento furgoni tecnolam

  Komplektas*:
  Dešinės pusės sąrankaKairės pusės sąrankaUžbaigti sąrankąKita

  Platforma*:

  Sienų apmušimas*:
  Dažytas lapasPolipropilenasNe

  Stogo bagažinė*:
  TaipNe

  Stogo bagažinė + Kopėčių bagažinė*:
  TaipNe

  Kaip norite susisiekti?:
  EmailTelefonasAbejingas

  Pageidaujamas laikas, su kuriuo reikia susisiekti:
  RytasPopietėAbejingas

  Aš sutinku su privatumo sąlygomis (*)Norėčiau nuolat atnaujinti Tecnolam naujienas, užsiprenumeruodamas šios svetainės naujienlaiškį.