Salono apmušalai ir furgonų dangčiai iš aliuminio Tecnolam

Dangos furgonams

Apsaugokite savo furgono sienas
tuev-leitertraeger.jpg

„Grindų plokštė apsaugo jūsų mikroautobuso krovinius ir užtikrina didelės apkrovos stabilumą"

Nesvarbu, ar esate santechnikas, elektrikas, ar tiesiog dirbate kitą darbą, kuriame jums reikia įrengti savo transporto priemonę, Tecnolam siūlo jums geriausias dangas.

Norint garantuoti visišką mikroautobusų efektyvumą ilguoju laikotarpiu, būtina pagalvoti, kaip sukurti vidinio kėbulo apsaugą. Svarbu apsaugoti savo įrangą ir savo darbą, ypač atsižvelgiant į medžiagos patvarumą.
Deja, dažniau, nei manoma, gali atsitikti taip, kad gabenama medžiaga nėra gabenama taip atsargiai.
Tokiu atveju bet koks prekės dalies kritimas ant mikroautobusų sienų ar grindų gali sukelti įlenkimus, dėl kurių gali susidaryti rūdys.
Visa tai akivaizdžiai pažeidžia patį jūsų mikroautobusą, kartais netgi padarant nemažą žalą įmonei.
Rūdys gali deformuoti lakštinį metalą, sugadinti dažų dangą ir apskritai sukelti vandens ir drėgmės įsiskverbimą, pakenkiant prekių, kurias ketinate gabenti, saugumui.

Video Tutorial

Peržiūrėkite mūsų vaizdo įrašą, kuriame rasite visą autonominį Tecnolam mikroautobusų plokščių surinkimą

Apsaugokite savo mikroautobusų sienas

Dangos pasirinkimas pagal užsakymą. Ar man tai naudinga?

Visiškai taip, mes manome, kad automobilių gamintojai į rinką paleidžia mikroautobusus su baldais be interjero. Už transporto priemonės apsaugą ir saugumą atsako savininkas.
Svarbu pasirinkti savo mikroautobuso dangą, nes ji leidžia išvengti problemų, kurios anksčiau ar vėliau kils visiems.
Būtina įrengti mikroautobusą, kuris bus ATSPARUS įlenkimams.
Laimei, šiuo metu yra daug būdų, kaip įmanoma veiksmingai padengti vidinį kėbulą.
Galima įdėti lentynas ant mikroautobuso grindų arba šoninių sienų durų.
Apmušalai, kuriuos „Tecnolam“ įrengia specialiai jums, yra pagaminti iš geriausių medžiagų ir yra sukurti jūsų furgonams, ir yra pritaikyti visų rinkoje esančių transporto priemonių markėms.

Norite nemokamos koncultacijos ir specialios kainos? Po mūsų koncultacijos galėsite aiškiai suprasti, kaip jūsų mikroautobuso danga gali pagerinti jūsų darbą.

Kokie yra polipropileno ir skardos šoninės apkalos privalumai?

  • 4 mm storio sienų plokštės iš polipropileno leidžia visiškai apsaugoti išorę, o visų pirma – apsaugoti mikroautobuso vidų.
  • Korpuso formos sienų apmušalai daro polipropileno vidinį apvalkalą atsparų smūgiams ir tuo pačiu metu pakankamai lengvą. Kad nesumažėtų furgono keliamoji galia. Todėl gabenant prekes galima sutaupyti daugiau degalų.
  • Polipropileno lakštai yra atsparūs vandeniui, todėl juos lengva plauti. Paprasčiausiai valykite paprasta kempine ir įprastu plovikliu.
  • anksto nudažyto plieno lakšto storis yra 8 dešimtadaliai, medžiaga pasižymi unikaliomis savybėmis, tokiomis kaip: kietumas, lengvumas, didelis atsparumas laikui ir nusidėvėjimui.
  • Pagal pageidavimą taip pat tiekiame migdolų aliuminio dangas.
Apsaugokite savo komercinę transporto priemonę
Ekonomiškos ir tvirtos šoninės sienos, pagamintos pagal kiekvieno mikroautobuso modelio matmenis
Best Preis

Ar lengva montuoti dangas?

Diegimo operacijos yra labai paprastos ir visiems prieinamos.

Šoninių sienų dangos, kaip jau minėta aukščiau, yra pagamintos iš plieno, cinkuoto lakšto ir dažyto lakšto iš polipropileno.

  • Įrengimas yra labai paprastas ir gali būti vykdomas visiškai savarankiškai.
  • Plokštės tvirtinamos prie mikroautobuso varžtais arba mygtukais (mikroautobuso kėbulas nebus pažeistas ir pradurtas, nes kiekviename mikroautobuse yra tvirtinimo taškai).
  • Jei nenorite turėti vibracijos, prieš dėdami dangas taip pat galime užtepti silikono sluoksnį, tačiau tai nėra būtina.

Krovinio skyriaus vidinės plokštės sumontuotos visada paliekant tarpą tarp apmušalų ir mikroautobuso korpuso. Tokiu būdu smūgio atveju plokštės bus tik įlenktos, išsaugant furgoną nepažeistą; šiuo atveju apmušalus galima paprasčiausiai pakeisti, kad furgonas būtų vėl kaip naujas.

Kita vertus, galines duris galima uždengti specialiomis plokštėmis; jei durys įstiklintos, galima naudoti žaliuzių dangčius ar groteles.

rivestimento tecnolam per furgoni
rivestimenti per furgoni tecnolam
dettaglio rivestimento in polipropilene

Kaip gaminamos Tecnolam dangos?

Norint garantuoti sėkmingą procesą, kuris sukuria tobulai pritaikytas dangas, plokštėms pjauti naudojamas lazeris arba apdorojamas pantografas. Abi technologijos leidžia ne tik pasiekti nepriekaištingų rezultatų, bet ir sutaupyti daug laiko.

Visų pirma, perdirbant pantografą, pastarasis paima aliuminio lakštus (arba cinkuotus lakštus, dažytus lakštus ir plieną) ir suformuoja juos iki milimetrų pagal furgono skyriaus matmenis.

Tokiu būdu per trumpą laiką galima gauti skirtingus storius, priklausomai nuo mikroautobuso savininko pasirinkimo. Mūsų siūlomi standartinio lakšto storio matai yra 8/10.

Tecnolam išklauso kiekvieną mikroautobuso savininką ir jo darbo poreikius.

Po to, kai platformos yra išdėstytos ant grindų ir užfiksuotos kniedėmis, jos pritvirtinamos prie lakšto. Galiausiai silikonai dedami ant kraštų, tam, kad jie būtų visam laikui sandarūs. Galinio buferio aukštyje ant medinių grindų uždedami apsauginiai kraštai, dažniausiai pagaminti iš nerūdijančio plieno.

Norėdami gauti pasiūlymą, susisiekite su mumis užpildydami mūsų formą. Mes suteiksime jums visą reikalingą informaciją. Atminkite, kad 3D brėžinys ir koncultacija yra nemokama ir pritaikyta specialiai jūsų verslo poreikiams ir mikroautobusui.

informazioni allestimento furgoni tecnolam

Jei jums reikia specialios kainos ar daugiau informacijos, susisiekite su mumis

    Aš sutinku su privatumo sąlygomis (*)Norėčiau nuolat atnaujinti Tecnolam naujienas, užsiprenumeruodamas šios svetainės naujienlaiškį.